» » Auschwitz (2005)

Favori Auschwitz (2005)

Auschwitz (2005) 8,7
Değerlendirme:
 • +12
Yönetmen:
Film Yılı:
Imdb:
8,7
Film Türü:
Oyuncular:
Samuel West, Linda Ellerbee, Gert Heidenreich
Süresi:
285 min
Auschwitz: The Nazis and the Final Solution
1.Bölüm

Alternatif

2.Bölüm

Alternatif

3.Bölüm

Alternatif

4.Bölüm

Alternatif

5.Bölüm

Alternatif

6.Bölüm

Alternatif
loading...
 1. emgo
  emgo
  • -1
  elinize sağlık.... TEŞEKKÜRLER.nedense hep Yahudiler...komunist,sosyalist,çingeneler,vs .konu dışında kalmış bu da galiba ezik gösterilen yalnız Yahudiler olmuş.!
  • 26 Temmuz 2015 00:04
 2. yıldırım karakan
  Artık reklamsız tv dizisi sinemada film bile izlenmiyorki kaldıki burda izlensin haa şu var reklam çıkıyor kapatıyorsun 15 saniye sonra yine çıkıyor can sıkıcı bu benimşikayetimse reklam değil bu yüklediğiniz film yok !!!! ve bunun gibi bir kaç filmde yok başka bir filmdede belirttim cevap gelmedi bunada gelirmi ?? şüpheliyim

  partlarda play tuşu yada herhangi izlemeye yarayacak komut işareti yok nasıl bir mantıktır ya tamam kabul kaliteli filmler sunan bir sitesiniz ama insanları aptal yerine koymak nedir yani bir kaç ay önce kış uykusu filmindede son 15 dakikası yoktu filmin yazdım cevap verme tenezzülünde bile bulunmadınız şimdi ise olmayan filmleri koymuşsunuz nasıl bir site burası ????
  • 29 Nisan 2015 11:03
 3. fx
  fx
  • 0
  bu reklam konusu dediğin kadar can sıkıcı olsa da, parayla bile bulamayacak bu filmlerin bu kadarcık bir bedeli ve sitenin devamlılığı açısından öneminden dolayı hoşgörülü olmak gerektiğini düşünüyorum.. "sponsor" linkin sitesini açtırarak reklam daha büyük bir getiri.. burda karşı olan kumar ise eğer, kumar yerine zemzem suyu reklamı da olsa bu reklam sitesi yine açılacak.. daha anlayışlı olunmalı bence..
  • 29 Nisan 2015 09:43